koop tickets online

Kom onze jeugd zaterdag aanmoedigen tegen AA Gent!

AA Gent is komend weekend voor heel wat jeugdcategorieën de tegenstander van Cercle in de Elite 1-competitie. Aangezien er doorheen de voormiddag wedstrijden (én een training van onze beloften) op het programma staan, is ook de Foodtruck ter hoogte van het jeugdsecretariaat opnieuw aanwezig. Zaterdag vooraleer je afzakt naar Jan Breydel voor Cercle-Charleroi dus vrij? Kom onze youngsters dan steunen in hun wedstrijd!

Cerle Brugge KSV

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Ontdek de Black Friday deals bij Cercle!

Klaar voor een weekend vol kortingen in de Fanshop? Ter gelegenheid van Black Friday kan je vanaf vrijdag een weekend lang fantastische kortingen scoren in de Cercle Fanshop!

30% korting op alle Kappa producten, 20% op het overige assortiment. Vanaf vrijdag tot en met zondag scoor je korting op alles.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Miguel Van Damme is genomineerd voor de Vlaamse Reus!

Onze doelman Miguel Van Damme is één van de zes genomineerden voor de 'Vlaamse Reus 2021'. De trofee voor de beste Vlaamse sporter wordt al sinds 1992 jaarlijks uitgereikt door de Vlaamse Bond van Sportjournalisten. De organisatie gaat daarbij niet op zoek naar de Vlaamse sportman of -vrouw van het jaar, maar wel naar een sportpersoonlijkheid die het voorbije jaar een bijzondere indruk naliet.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Kom onze jeugd zaterdag aanmoedigen tegen KV Mechelen!

KV Mechelen is komend weekend voor heel wat jeugdcategorieën de tegenstander van Cercle in de Elite 1-competitie. Aangezien er doorheen de volledige dag wedstrijden (én een training van onze beloften) op het programma staan, is ook de Foodtruck ter hoogte van het jeugdsecretariaat opnieuw aanwezig. Zaterdag dus vrij? Kom onze youngsters dan steunen in hun wedstrijd!

Lees meer

Het stickerboek gaat van start!

Klik hier voor meer info!