koop tickets online

Kom zaterdag onze jeugdploegen aanmoedigen tegen STVV!

Zaterdag wordt er opnieuw mooi weer voorspeld, dus de Foodtruck ter hoogte van het jeugdsecretariaat zal tussen 11h00 en 14h30 opnieuw van de partij zijn! Nadat onze jeugdteams het vorig weekend opnamen tegen de buren van Club Brugge, onze U18 won bovendien de Brugse derby met 4-3, nemen de U11, U15 en U16 het zaterdag op tegen hun leeftijdsgenoten van STVV.

Tot zaterdag!

Cerle Brugge KSV

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Ontdek de Black Friday deals bij Cercle!

Klaar voor een weekend vol kortingen in de Fanshop? Ter gelegenheid van Black Friday kan je vanaf vrijdag een weekend lang fantastische kortingen scoren in de Cercle Fanshop!

30% korting op alle Kappa producten, 20% op het overige assortiment. Vanaf vrijdag tot en met zondag scoor je korting op alles.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Kom onze jeugd zaterdag aanmoedigen tegen AA Gent!

AA Gent is komend weekend voor heel wat jeugdcategorieën de tegenstander van Cercle in de Elite 1-competitie. Aangezien er doorheen de voormiddag wedstrijden (én een training van onze beloften) op het programma staan, is ook de Foodtruck ter hoogte van het jeugdsecretariaat opnieuw aanwezig. Zaterdag vooraleer je afzakt naar Jan Breydel voor Cercle-Charleroi dus vrij? Kom onze youngsters dan steunen in hun wedstrijd!

Lees meer

Het stickerboek gaat van start!

Klik hier voor meer info!