koop tickets online

Miguel Van Damme is genomineerd voor de Vlaamse Reus!

Onze doelman Miguel Van Damme is één van de zes genomineerden voor de 'Vlaamse Reus 2021'. De trofee voor de beste Vlaamse sporter wordt al sinds 1992 jaarlijks uitgereikt door de Vlaamse Bond van Sportjournalisten. De organisatie gaat daarbij niet op zoek naar de Vlaamse sportman of -vrouw van het jaar, maar wel naar een sportpersoonlijkheid die het voorbije jaar een bijzondere indruk naliet.

Al sinds 2016 is Migi het toonbeeld van doorzetten en nooit opgeven: never give up. Logisch dus dat Van Damme één van de genomineerden is. De vechtlust en tegelijk de positiviteit waarmee Miguel met z'n ziekte omgaat is een inspiratiebron voor ons allemaal. Op 3 december wordt in de Vismijn in Gent de winnaar van de Vlaamse Reus 2021 bekend gemaakt. De andere genomineerden zijn marathonloper Bashir Abdi, judoka Matthias Casse, hockeyspeler Alexander Hendrickx, meerkampster Noor Vidts en voetbalster Tessa Wullaert.

Cerle Brugge KSV

Vorig jaar won wielrenner Wout Van Aert de Vlaamse Reus.

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Ontdek de Black Friday deals bij Cercle!

Klaar voor een weekend vol kortingen in de Fanshop? Ter gelegenheid van Black Friday kan je vanaf vrijdag een weekend lang fantastische kortingen scoren in de Cercle Fanshop!

30% korting op alle Kappa producten, 20% op het overige assortiment. Vanaf vrijdag tot en met zondag scoor je korting op alles.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Kom onze jeugd zaterdag aanmoedigen tegen AA Gent!

AA Gent is komend weekend voor heel wat jeugdcategorieën de tegenstander van Cercle in de Elite 1-competitie. Aangezien er doorheen de voormiddag wedstrijden (én een training van onze beloften) op het programma staan, is ook de Foodtruck ter hoogte van het jeugdsecretariaat opnieuw aanwezig. Zaterdag vooraleer je afzakt naar Jan Breydel voor Cercle-Charleroi dus vrij? Kom onze youngsters dan steunen in hun wedstrijd!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Kom onze jeugd zaterdag aanmoedigen tegen KV Mechelen!

KV Mechelen is komend weekend voor heel wat jeugdcategorieën de tegenstander van Cercle in de Elite 1-competitie. Aangezien er doorheen de volledige dag wedstrijden (én een training van onze beloften) op het programma staan, is ook de Foodtruck ter hoogte van het jeugdsecretariaat opnieuw aanwezig. Zaterdag dus vrij? Kom onze youngsters dan steunen in hun wedstrijd!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Vanderhaeghe en Aviña: “We gaan er alles aan doen om onze fans trots te maken”

Coach Yves Vanderhaeghe en technisch directeur Carlos Aviña maken een balans op na 1/3e van de Jupiler Pro League te hebben afgewerkt.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Ontmoet CIL-LOU, de nieuwe hoofdpartner van onze Cercle Brugge jeugdwerking!

CIL-LOU, het eerste Belgische haarverzorgingsmerk met kindershampoo, wordt de nieuwe hoofdsponsor van de Cercle Brugge Jeugdwerking. Het Belgische bedrijf zal ondermeer op de voorzijde van de wedstrijdshirts prijken van al onze jeugdteams.


CIL-LOU: de eerste 100% natuurlijke kindershampoo van Belgische bodem
 

Lees meer

Het stickerboek gaat van start!

Klik hier voor meer info!