koop tickets online

Ontdek de Black Friday deals bij Cercle!

Klaar voor een weekend vol kortingen in de Fanshop? Ter gelegenheid van Black Friday kan je vanaf vrijdag een weekend lang fantastische kortingen scoren in de Cercle Fanshop!

30% korting op alle Kappa producten, 20% op het overige assortiment. Vanaf vrijdag tot en met zondag scoor je korting op alles.

Speciaal voor Black Friday is de Fanshop aan het Jan Breydelstadion vrijdag uitzonderlijk geopend tussen 9h-12h30 en tussen 13h30 en 17h30. Aangezien de korting een volledig weekend geldt, kan je zaterdag ter gelegenheid van Cercle-KV Mechelen ook in de Fanshop terecht. Ook online kan je natuurlijk shoppen: alle bestellingen boven €50 worden zelfs gratis verzonden!

Online

Aangezien we met 2 kortingspercentages werken, worden alle prijzen vrijdag online automatisch aangepast naar het kortingstarief. Je hebt dus geen kortingscode nodig: de geafficheerde prijs zal het effectief te betalen bedrag zijn. Bijvoorbeeld: terwijl er vandaag naast een homeshirt de prijs van €70 geafficheerd staat, zal dat tussen vrijdag-zondag €49 zijn (30% goedkoper).

Speciale actie op wedstrijdshirts

De 30% korting op wedstrijdshirts van Kappa is niet alles: elk aangekocht shirt wordt namelijk gratis bedrukt én gesigneerd!

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Kom onze jeugd zaterdag aanmoedigen tegen AA Gent!

AA Gent is komend weekend voor heel wat jeugdcategorieën de tegenstander van Cercle in de Elite 1-competitie. Aangezien er doorheen de voormiddag wedstrijden (én een training van onze beloften) op het programma staan, is ook de Foodtruck ter hoogte van het jeugdsecretariaat opnieuw aanwezig. Zaterdag vooraleer je afzakt naar Jan Breydel voor Cercle-Charleroi dus vrij? Kom onze youngsters dan steunen in hun wedstrijd!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Miguel Van Damme is genomineerd voor de Vlaamse Reus!

Onze doelman Miguel Van Damme is één van de zes genomineerden voor de 'Vlaamse Reus 2021'. De trofee voor de beste Vlaamse sporter wordt al sinds 1992 jaarlijks uitgereikt door de Vlaamse Bond van Sportjournalisten. De organisatie gaat daarbij niet op zoek naar de Vlaamse sportman of -vrouw van het jaar, maar wel naar een sportpersoonlijkheid die het voorbije jaar een bijzondere indruk naliet.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Kom onze jeugd zaterdag aanmoedigen tegen KV Mechelen!

KV Mechelen is komend weekend voor heel wat jeugdcategorieën de tegenstander van Cercle in de Elite 1-competitie. Aangezien er doorheen de volledige dag wedstrijden (én een training van onze beloften) op het programma staan, is ook de Foodtruck ter hoogte van het jeugdsecretariaat opnieuw aanwezig. Zaterdag dus vrij? Kom onze youngsters dan steunen in hun wedstrijd!

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Vanderhaeghe en Aviña: “We gaan er alles aan doen om onze fans trots te maken”

Coach Yves Vanderhaeghe en technisch directeur Carlos Aviña maken een balans op na 1/3e van de Jupiler Pro League te hebben afgewerkt.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Ontmoet CIL-LOU, de nieuwe hoofdpartner van onze Cercle Brugge jeugdwerking!

CIL-LOU, het eerste Belgische haarverzorgingsmerk met kindershampoo, wordt de nieuwe hoofdsponsor van de Cercle Brugge Jeugdwerking. Het Belgische bedrijf zal ondermeer op de voorzijde van de wedstrijdshirts prijken van al onze jeugdteams.


CIL-LOU: de eerste 100% natuurlijke kindershampoo van Belgische bodem
 

Lees meer

Het stickerboek gaat van start!

Klik hier voor meer info!