koop tickets online

Speelschema 1/16e finales Beker voor Duiveltjes

​​​​​Op woensdag 20 november worden de 1/16e finales van de Beker voor Duiveltjes afgewerkt. Vind hieronder het speelschema terug!

 • Wedstrijd 33: KFC Meulebeke-Dosko St. Kruis
 • Wedstrijd 34: KDC Ruddervoorde-RC Waregem
 • Wedstrijd 35: Boezinge-SV Loppem
 • Wedstrijd 36: SK Zwevezele-KSV Roeselare
 • Wedstrijd 37: Houthulst-Nieuwpoort
 • Wedstrijd 38: KVC Ardooie-KVK Westhoek
 • Wedstrijd 39: KSV Jabbeke-KSV Oostkamp
 • Wedstrijd 40: KSV Veurne-Wik. Kortrijk
 • Wedstrijd 41: RFC Luignois-KSC Blankenberge
 • Wedstrijd 42: Winkel Sport-Ingooigem
 • Wedstrijd 43: KSCT Menen-FC Gullegem
 • Wedstrijd 44: RDS Dottignies-Dar. Brugge
 • Wedstrijd 45: SK Eernegem-KFC Heist
 • Wedstrijd 46: KFC Lichtervelde-SC Zonnebeke
 • Wedstrijd 47: Zwevegem Sport-VV Tielt
 • Wedstrijd 48: SKD Hertsberge-KFC Marke


Alle informatie met betrekking tot de Beker voor Duiveltjes, inclusief de uitslagen, kan je hier raadplegen.


Veel succes aan alle teams!

 

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
Kom naar de Cercle familiedag met jeugdtornooi op donderdag 18 mei!

Net zoals vorig jaar organiseert de Jeugdacademie van K.S.V. Cercle Brugge ook dit seizoen de Cercle-familiedag met het jaarlijkse interne Jeugdtornooi. Plaats donderdag 18 mei 2023 (Hemelvaartsdag) alvast allen in jullie agenda en laten we er samen opnieuw een geslaagde editie van maken!

De Cercle-familiedag wordt opnieuw een dag die bol zal staan van voetbal, gevarieerde eet- en drankmogelijkheden, en tal van randanimatie. Kortom, een niet te missen event waar iedereen, jong en oud, welkom is op ieder uur van de dag. Samen kunnen we het voetbalseizoen 2022 – 2023 op een mooie en zonnige manier afsluiten. 

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Koop een chocolade Paashaas en steun de jeugdacademie!

Onze jeugdacademie heeft dit jaar opnieuw een Cercle-minded Paaspakket samengesteld. In het pakket zit een grote chocolade Paashaas, geflankeerd door enkele groene paaseitjes. De chocolade is mooi verpakt met een groene strik en een Cercle-label. 

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Schrijf jouw kind nu in bij onze voetbalschool!

‘De Groene Bron’ of de ‘Voetbalschool’ van K.S.V. CERCLE BRUGGE wil jongeren vanaf 5 tot 9 jaar in een familiale sfeer en spelend laten proeven van de voetbalsport.

We zijn thans (01/01/2023) ‘half seizoen’, maar aansluiten bij onze Voetbalschool is nog steeds mogelijk voor het resterende seizoen 2022-2023.

Een vrijblijvende (gratis) ‘proeftraining’ is mogelijk op zaterdag 07/01/2023 en/of op maandag 09/01/2023.

De werking van ‘De Groene Bron’ ziet er voor het resterende seizoen 2022-2023 uit als volgt :

Trainingsschema :

 • U5/U6 (°2018 - °2017) :  training op zaterdagvoormiddag van 08.30u tot 09.30u.
 • U7/U8 (°2016 - °2015) :  training op zaterdagvoormiddag van 08.30u tot 09.30u
 • op maandagavond van 18.00u tot 19.00u.
 • U9 (°2014) :  training op maandagavond van 18.00u tot 19.00u.


Werking :

Naast de basistechnieken (schijn-, kap-, draai- en passeerbewegingen, balcontroles, traptechniek, enz) bieden we een waaier aan bewegingsvaardigheden en Multi SkillZ aan (springen en landen, gooien en vangen, enz.) met het oog op de ontwikkeling van de algemene lichaamscoördinatie van de spelertjes.

Via kleine wedstrijdvormen (1vs1, 2vs2, 3vs3), estafettespelletjes, enz. maken we van elke training een amusant leermoment.

Na vaststellingen op de eerste trainingsmomenten verdelen we de nieuwe spelertjes in de juiste niveaugroep, zodat de trainingen voor alle spelertjes steeds uitdagend blijven.

Aansluiting :

Uw zoon/dochter kan in onze 'Groene Bron' trainen, en tegelijk bij een lokaal team voetballen.  De aansluiting kan dus bij één van de twee teams gebeuren waarna toestemming wordt gegeven door één van beide partijen om deel te nemen aan één of meerdere trainings- of wedstrijdmomenten bij het andere team.

Doorstroming :

Vanuit onze 'Groene Bron' bestaat de mogelijkheid dat spelertjes die wij vaardig genoeg achten, kunnen doorstromen naar de Eliteploegjes U8 en/of U9 van CERCLE BRUGGE.

Locatie :

De trainingen gaan steeds door in Sport Vlaanderen Brugge (Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge-Assebroek).

Periode :

De trainingen starten opnieuw op maandag 02/01/2023 en op zaterdag 07/01/2023, en duren tot eind april 2023.

Lidgeld :

 • Voor 1 trainingsmoment per week: 140.00 EUR voor het resterende seizoen 2022-2023.
 • Voor 2 trainingsmomenten per week: 205.00 EUR voor het resterende seizoen 2022-2023.


In dit lidgeld is begrepen, hetgeen volgt :

 • de betreffende trainingsmomenten, begeleid door ervaren begeleiders ;
 • mogelijkheid tot het oplopen met het A-Elftal van CERCLE BRUGGE ;
 • mogelijkheid tot deelname aan tornooitjes ;
 • een persoonlijk Jeugdabonnement (in de Tribune Noord, Vak 211) voor de resterende thuiswedstrijden van de A-ploeg van CERCLE BRUGGE in Eerste Klasse A m.b.t. het Seizoen 2022-2023, waarde 18.00 EUR ;
 • een korting van 30% bij de aankoop van een abonnement door vader voor de resterende thuiswedstrijden van de A-ploeg van CERCLE BRUGGE in Eerste Klasse A m.b.t. het Seizoen 2022-2023 (zie *) ;
 • een korting van 30% bij de aankoop van een abonnement door moeder voor de resterende thuiswedstrijden van de A-ploeg van CERCLE BRUGGE in Eerste Klasse A m.b.t. het Seizoen 2022-2023 (zie *) ;
 • een voucher van 25.00 EUR om te gebruiken / verbruiken bij het zwembadcomplex LAGO Olympia Brugge (zie **).


Inschrijven :

Alle spelertjes geboren in 2014, 2015, 2016, 2017 en 2018 kunnen zich inschrijven.  Om organisatorische redenen (en om kwaliteit te kunnen garanderen) zijn de plaatsen per leeftijd uiteraard beperkt.

Inschrijven kan door te mailen, in ieder geval vóór 31/01/2023 en mits de op het ogenblik van inschrijving nog beschikbare plaatsen, naar groenebron@cerclebrugge.be, met opgave van naam, voornaam, domicilieadres en de geboortedatum van uw kind.

Wat U7/U8 betreft (°2016 - °2015) dient tevens te worden verduidelijkt of gekozen wordt voor 1 of 2 trainingsmoment(en).  In geval van 1 trainingsmoment dient gekozen te worden voor training op zaterdagvoormiddag of voor maandagavond.

De betaling dient te gebeuren onmiddellijk na de formele aanvaarding van de inschrijving.  De inschrijving is pas definitief na de aanvaarding én ontvangst van de betaling.

Betalingen dienen uitsluitend te geschieden op de bankrekening BE20 0019 0958 6456 van de VZW K.S.V. CERCLE BRUGGE, Olympialaan 74, 8200 BRUGGE, met als mededeling :  ”Lidgeld Voetbalschool 2022-2023 halfseizoen - Familie- en voornaam speler - (naargelang) zaterdag & maandag, zaterdag, maandag“.

Inlichtingen :

Bijkomende inlichtingen kunnen steeds vrijblijvend worden ingewonnen bij PARTON Rik, verantwoordelijke van 'De Groene Bron' (0477/25.29.89).

Opmerking :

 • (*) na ontvangst van het inschrijvingsgeld kunnen vader en/of moeder (na verloop van 4 werkdagen) aan de Dienst Kaartenverkoop op CERCLE elk een abonnement aanschaffen voor de resterende thuiswedstrijden van de A-ploeg van CERCLE BRUGGE in Eerste Klasse A m.b.t. het Seizoen 2022-2023 voor een Tribune en Vak naar keuze (naargelang beschikbaarheid), elk met een korting van maar liefst 30% op de officiële Mid Season abonnementsprijs.
 • (**) sowieso kan dit uiteraard slechts worden bekomen na ontvangst van het integrale inschrijvingsgeld.

 

Met sportieve groet,

Het Jeugdmanagement.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Ontdek hier de winnaars van de eindejaarsactie van de jeugdacademie

Dinsdagavond werden de winnaars bekend gemaakt van de eindejaarsactie van onze jeugdwerking. In aanwezigheid van jeugdproduct Thibo Somers en VZW voorzitter Piet D'Hooghe werden 10 winnaars uit de bokaal geloot. Benieuwd of je gewonnen hebt? Check het snel hier!

 • Een voucher ter waarde van 25 euro voor de Cercle Fanshop (te spenderen voor 30/06/2023): lotjes 1371 en 1590
 • Een pakket van 2 tickets voor een competitie-thuiswedstrijd in tribune West (geldig tot einde seizoen 2022-2023): lotjes 1213, 1343 en 1453
 • Een voucher voor een Mid Season abonnement in tribune West (geldig tot einde seizoen 2022-2023): lotjes 1271 en 1279
 • Een door de a-kern gesigneerde bal: lotje 1679
 • Een door de a-kern gesigneerd wedstrijdshirt: 1501
 • Een VIP-arrangement voor 2 personen voor een competitie-thuiswedstrijd van de a-kern van Cercle ter waarde van €450 (geldig tot einde seizoen 2022-2023): lotje 1349
  ​​​​​​​

Herbekijk hieronder de digitale loting:

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Eindejaarsactie jeugdacademie 2022

CERCLE BRUGGE  -  EINDEJAARSACTIE 2022

WIJN & CHAMPAGNE t.v.v. de CERCLE JEUGDACADEMIE

De Jeugdacademie van CERCLE BRUGGE heeft, met medewerking van onze huissommelier Winesbyanton, diverse wijnen en een champagne geselecteerd met het oog op de Kerst- en Eindejaarsfeesten.

Het aanbod is als volgt :

 • LANGVERWAGT witte wijn :  100% Chenin Blanc

Deze frisse witte wijn komt uit Zuid-Afrika, Stellenbosch.  Perfect in balans qua zuren en mooie lichte fruitaroma’s.  Perfect als aperitief of met lichte voorgerechten.

 • LANGVERWAGT rode wijn :  50% Grenache, 25% Syrah & 25% Viognier.

Deze Zuid-Afrikaanse wijn heeft een mooie de Rhône-stijl maar geblend met een Zuid-Afrikaanse toets. Intense kleur in het glas, aroma’s van rijp rood fruit, kruidigheid en zwart fruit.  Mooie volle afdronk met fruit en aroma’s die blijven hangen.  Kan gecombineerd worden met stoofpotjes, ragout en wild.

 • LANGVERWAGT rosé-wijn :  100% Pinotage.

Een lichte en frisse rosé uit Zuid-Afrika met frisse aroma’s en zuren die perfect in balans zijn.  Er is een lichte kruidigheid aanwezig.  Lange maar aangenaam zachte afdronk.  Ideale combinatie met allerlei lichte visgerechten.

 • CLOS MONT-BLANC witte wijn :  65% Macabeu, 35% Chardonnay.

Het domein is gelegen in Catalonië (Spanje) bij het stadje MontBlanc.  Deze heldere witte wijn heeft een lichtgele kleur met aroma’s van rijp wit fruit (perzik en ananas).  Mooie mineraliteit in de mond met lange maar aangename afdronk.  Combineer deze wijn met rijke visgerechten met een botersaus.

 • CLOS MONT-BLANC rode wijn :  60% Tempranillo, 35% Merlot, 5% Syrah.

Deze wijn is helder van kleur met een iets donkere rand in het glas, mooie aroma’s van rijp rood fruit.  De afdronk is heel fris en de aroma’s blijven mooi hangen.  Drink deze wijn met gerookte gerechten.

 • CHAMPAGNE CHRISTOPHE CROCHET :  70% Pinot Meunier, 15% Pinot Noir, 15% Chardonnay.

Deze huischampagne van Cercle Brugge is gemaakt in Montmirail door het champagnehuis Christophe Crochet.  Deze champagne heeft een rijping gekregen in inox tanks met een dosage van 6g/ per liter en 2 jaar Sur lattes gelegen.  De champagne heeft een lichte kleur in het glas met aroma’s van rijp wit fruit (perzik en abrikoos), met een mooi mondgevoel en een lange en aangename afdronk.  Kan gedronken vanaf de aperitief tot bij de voorgerechten.

De actieprijzen (cf. Bestelbon) zijn prijzen inclusief BTW, en gelden t.e.m. 31/12/2022.

Bestelling per individuele fles(sen) is/zijn mooi verpakt, groen gestrikt en gelabeld.  Ideaal dus als Kerst- of Nieuwjaarsgeschenk !  Bestellingen zonder geschenkverpakking zijn mogelijk (per doos van 6 flessen)

Daarenboven :  per aankoopschijf van 20.00 EUR wordt aan de koper een “Gelukslotje” verstrekt.

Trekking van 10 Cercle-“Gelukslotjes” via livestream (uitzending via de website) op dinsdag 03/01/2023 om 18.00u door A-spelers, opgeleid door de Cercle-Jeugdacademie, met diverse prijzen, waaronder ondermeer :

 • een VIP-arrangement voor 2 personen voor een competitie-thuiswedstrijd van de A-ploeg van CERCLE BRUGGE (VIP-parkingkaart, 2 VIP-diners, 2 VIP-businesseats, 2 BK12-toegangen) (waarde :  450.00 EUR) (te verzilveren gedurende het resterende seizoen 2022-2023, volgens beschikbaarheid) ;
 • vouchers voor een Half Seizoen-abonnement in de Tribune West m.b.t. de resterende competitie-thuiswedstrijden van de A-ploeg van CERCLE BRUGGE, Seizoen 2022-2023 ;
 • een door de A-spelers van CERCLE BRUGGE gesigneerd Cercleshirt, Seizoen 2022-2023 ;
 • een door de A-spelers van CERCLE BRUGGE gesigneerde wedstrijdbal, Seizoen 2022-2023 ;
 • een voucher t.b.v. 25.00 EUR, te spenderen in de CERCLE-Fanshop (te verzilveren vóór 30/06/2023) ;
 • pakketten van 2 tickets voor een competitie-thuiswedstrijd van CERCLE BRUGGE in de Tribune WEST (te verzilveren gedurende het resterende seizoen 2022-2023) ;

Een smaakvol Kerst- en/of Nieuwjaarsgeschenk voor familie, vrienden, collega’s, medewerkers, … of voor uzelf, terwijl u tegelijk de CERCLE-Jeugdwerking steunt én kans maakt op “geluk” via de “Gelukslotjes” !

Uw bestelling zal beschikbaar zijn binnen de 5 dagen na uw betaling, en kan, naar keuze, worden afgehaald ofwel op het Cercle-(Jeugd)secretariaat, ofwel bij uw contactpersoon.  Bij bestellingen vanaf 120.00 EUR kan, op verzoek, gratis levering ‘aan huis’ geschieden in een straal van 10km rond Cercle.

Onderstaande ‘Bestelbon’ kan u invullen en ondertekenen en worden afgegeven op het Cercle-(Jeugd)secretariaat, of aan een Cercle-medewerker van de Jeugdacademie, of kan worden gescand en gemaild naar jeugd@cerclebrugge.be.  Nog eenvoudiger :  vul de ‘Bestelbon’ online in via https://forms.office.com/r/Mc4iaK3RxZ (Ctrl + click op de link).

Lees meer

Het stickerboek gaat van start!

Klik hier voor meer info!