koop tickets online

Uitslagen Beker voor Duiveltjes

 

Bijronde

Team Team Uitslag 
SV Damme KEG Gistel 1-21
GL Ruiselede KRC Harelbeke 4-21
KVV Aartrijke KRC Bissegem  
KE De Haan SV Wevelgem City* 11-11 corners 7-9
KSV Nieuwpoort KDC Ruddervoorde 3-13
KFC Varsenare  KSK Zwevezele 12-9
VK Dudzele KFC Meulebeke 6-13
KSK Geluwe Sparta Kruiseke 15-7
KVC Wingene SKD Hertsberge 10-8
KSCT Menen FC Houthem 23-3
SV Oostkamp FC Veldegem 22-2 

 

Uitslagen Beker voor Duiveltjes Ronde 1.

Nummer Team Team Uitslagen
1 SK Geluwe KSV Pittem 5-9
2 FC Veldegem SC Zonnebeke 6-18
3 RFC Luignois VK Dudzele 34-1
4 SV Oostkamp  VV Tielt  6-10
5 KSCT Menen KSV Jabbeke 4-18
6 KVK Westhoek KSV Nieuwpoort 38-1
7 KSK Zwevezele  FC Gullegem 3-12
8 KSK Steenbrugge KDC Ruddervoorde 23-4
9 EXC Zedelgem FC Houthem 18-1
10 SkD Hertsberge VVC Beernem 6-7
11 KSV Loppem KRC Bissegem 9-6
12 WS Bellegem KE De Haan 18-1
13 Spermalie Middelkerke KFC Varsenare 14-5
14 KE Wervik Sparta Kruiseke 2-1
15 KVV Aartrijke KWS Oudenburg 7-24 
16 GL Ruiselede Daring Brugge 5-12
17 KEG Gistel KSC Blankenberge 7-23
18 KFC Meulebeke Racing Waregem 1-24
19 SV Wevelgem City Dosko Sint-Kruis 9-13
20 KVC Wingene KVC Ardooie 9-14 
21 KRC Harelbeke KFC Heist 9-11
BYE SV Damme    

 

Uitslagen bijronde om tot 32 winnaars te komen

WOENSDAG 10 OKTOBER om 18.00 uur                        

Nummer Team Team Uitslagen
22 SV Damme KEG Gistel 1-21
23 GL Ruislede KRC Harelbeke 4-21
24 KVV Aartrijke KRC Bissegem 2-17
25 KE De Haan  SV Wevelgem City 11-11 corners 7-9
26 KSV Nieuwpoort KDC Ruddervoorde 3-13
27 KFC Varsenare KSK Zwevezele 12-9
28 VK Dudzele KFC Meulebeke 6-13
29 KSK Geluwe Sparta Kruiseke 15-7
30 KVC Wingene SKD Hertsberge 10-8
31  KSCT Menen FC Houtem 23-3
32  SV Oostkamp FC Veldegem 22-2
       

 

Uitslagen 2de ronde (1/16de finales)

WOENSDAG 14 NOVEMBER om 18.00 uur.

Nummer Team Team Uitslagen
33 Spermalie Middelkerke VV Tielt 8-7
34  KFC Varsenare KVC Ardooie 5-13
35 KSV Jabbeke KDC Ruddervoorde 27-6
36 KVK Westhoek KFC Meulebeke 14-8
37 KVC Wingene KSCT Menen 12-2
38 KE Gistel Racing Waregem 4-19
39 KSK Steenbrgge KSK Geluwe 14-10
40 VVC Beernem KWS Oudenburg 7-7 corners 4-3
41 KFC Heist KSV Pittem 5-4
42 KSC Blankenberge KSV Loppem 28-3
43 WS Bellegem Daring Brugge 17-2
44 FC Gullegem KRC Bissegem 7-5
45 SV Wevelgem City SV Oostkamp 6-7
46 RFC Luignois SC Zonnebeke 5-4
47 KE Wervik KRC Harelbeke 11-7
48 EXC Zedelgem Dosko Sint-Kruis 7-19

             

 

Uitslagen 3de RONDE (1/8ste finales)

WOENSDAG 13 FEBRUARI 2019 om 18.00 uur.

Nummer Team Team Uitslagen
49 KSC Blankenberge KVK Westhoek 10-7
50 KSK Steenbrugge KVC Wingene 6-13
51 KSV Jabbeke RFC Luignois 15-7
52 SV Oostkamp FC Gullegem 5-14
53 Spermalie Middelkerke KE Wervik 10-3
54 VVC Beernem KVC Ardooie 5-11
55 WS Bellegem Racing Waregem 5-9
56 KFC Heist Dosko Sint-Kruis 4-10
       

             

Uitslagen kwartfinales

WOENSDAG 13 EN 27 MAART 2019 om 18.00 uur.

Nummer Team Team Uitslagen
57 Dosko Sint-Kruis KSV Jabbeke 6-9
58 FC Gullegem KVC Ardooie 19-8
59 KSC Blankenberge Racing Waregem 7-9
60 KVC Wingene Spermalie Middelkerke 8-12
       

 

Halve finales

ZATERDAG 4 MEI 2019 op Cercle Brugge KSV.

Nummer Team Team Uitslagen
61 Racing Waregem Spermalie Middelkerke 13-7
62 FC Gullegem KSV Jabbeke 9-3

 

De wedstrijden werden gespeeld zaterdag 4 mei 2019 op het kunstgrasveld op Cercle Brugge KSV.

Louter informatief : het was koud, winderig en guur weer…..

 

In de eerste halve finale tussen Gullegem en Jabbeke was de wedstrijd gelijkopgaand met wisselende kansen. Pas in het laatste kwart kon Gullegem het verschil maken tegen een sterk spelend Jabbeke.

In de tweede halve finale tussen Racing Waregem en Spermalie Middelkerke kon Waregem al vlug het verschil maken. Voor een moedig Middelkerke was het onmogelijk om de kloof nog te dichten.

wedstrijd voor de 3de en 4de plaats

Spermalie Middelkerke – KSV Jabbeke      4- 12

In de troosting werd Jabbeke verdiend winnaar tegen een moegestreden Middelkerke.

 

FINALE

Racing Waregem – FC Gullegem              11-6

De finale werd een boeiend kijkstuk met een goed opzittend Waregem dat Gullegem niet toeliet in zijn ritme te komen.

Racing Waregem werd dan ook de verdiende winnaar tegen Gullegem (dat vorig jaar de beker won)

Tijdens de prijsuitreiking, in aanwezigheid van voorzitter Frans Schotte, Piet D’Hooghe, Marc Van Maele en onze sponsor Cercleboys Vierwegen Wingene, kregen alle spelertjes, begeleiders en trainers een beker en mocht de winnende formatie Racing Waregem de Beker mee naar huis nemen.

We feliciteren alle ploegen met hun prestatie en een dikke proficiat aan Racing Waregem. We hopen dat ze een aangename namiddag hebben gehad op Cercle Brugge KSV in ons gezelschap.

Graag zien we iedereen terug in onze volgende (reeds de 14de) editie.