koop tickets online

Uitslagen Beker voor Duiveltjes

 

Bijronde

Team Team Uitslag 
SV Damme KEG Gistel 1-21
GL Ruiselede KRC Harelbeke 4-21
KVV Aartrijke KRC Bissegem  
KE De Haan SV Wevelgem City* 11-11 corners 7-9
KSV Nieuwpoort KDC Ruddervoorde 3-13
KFC Varsenare  KSK Zwevezele 12-9
VK Dudzele KFC Meulebeke 6-13
KSK Geluwe Sparta Kruiseke 15-7
KVC Wingene SKD Hertsberge 10-8
KSCT Menen FC Houthem 23-3
SV Oostkamp FC Veldegem 22-2 

 

Uitslagen Beker voor Duiveltjes Ronde 1.

Nummer Team Team Uitslagen
1 SK Geluwe KSV Pittem 5-9
2 FC Veldegem SC Zonnebeke 6-18
3 RFC Luignois VK Dudzele 34-1
4 SV Oostkamp  VV Tielt  6-10
5 KSCT Menen KSV Jabbeke 4-18
6 KVK Westhoek KSV Nieuwpoort 38-1
7 KSK Zwevezele  FC Gullegem 3-12
8 KSK Steenbrugge KDC Ruddervoorde 23-4
9 EXC Zedelgem FC Houthem 18-1
10 SkD Hertsberge VVC Beernem 6-7
11 KSV Loppem KRC Bissegem 9-6
12 WS Bellegem KE De Haan 18-1
13 Spermalie Middelkerke KFC Varsenare 14-5
14 KE Wervik Sparta Kruiseke 2-1
15 KVV Aartrijke KWS Oudenburg 7-24 
16 GL Ruiselede Daring Brugge 5-12
17 KEG Gistel KSC Blankenberge 7-23
18 KFC Meulebeke Racing Waregem 1-24
19 SV Wevelgem City Dosko Sint-Kruis 9-13
20 KVC Wingene KVC Ardooie 9-14 
21 KRC Harelbeke KFC Heist 9-11
BYE SV Damme    

 

Uitslagen bijronde om tot 32 winnaars te komen

WOENSDAG 10 OKTOBER om 18.00 uur                        

Nummer Team Team Uitslagen
22 SV Damme KEG Gistel 1-21
23 GL Ruislede KRC Harelbeke 4-21
24 KVV Aartrijke KRC Bissegem 2-17
25 KE De Haan  SV Wevelgem City 11-11 corners 7-9
26 KSV Nieuwpoort KDC Ruddervoorde 3-13
27 KFC Varsenare KSK Zwevezele 12-9
28 VK Dudzele KFC Meulebeke 6-13
29 KSK Geluwe Sparta Kruiseke 15-7
30 KVC Wingene SKD Hertsberge 10-8
31  KSCT Menen FC Houtem 23-3
32  SV Oostkamp FC Veldegem 22-2
       

 

Uitslagen 2de ronde (1/16de finales)

WOENSDAG 14 NOVEMBER om 18.00 uur.

Nummer Team Team Uitslagen
33 Spermalie Middelkerke VV Tielt 8-7
34  KFC Varsenare KVC Ardooie 5-13
35 KSV Jabbeke KDC Ruddervoorde 27-6
36 KVK Westhoek KFC Meulebeke 14-8
37 KVC Wingene KSCT Menen 12-2
38 KE Gistel Racing Waregem 4-19
39 KSK Steenbrgge KSK Geluwe 14-10
40 VVC Beernem KWS Oudenburg 7-7 corners 4-3
41 KFC Heist KSV Pittem 5-4
42 KSC Blankenberge KSV Loppem 28-3
43 WS Bellegem Daring Brugge 17-2
44 FC Gullegem KRC Bissegem 7-5
45 SV Wevelgem City SV Oostkamp 6-7
46 RFC Luignois SC Zonnebeke 5-4
47 KE Wervik KRC Harelbeke 11-7
48 EXC Zedelgem Dosko Sint-Kruis 7-19

             

 

Uitslagen 3de RONDE (1/8ste finales)

WOENSDAG 13 FEBRUARI 2019 om 18.00 uur.

Nummer Team Team Uitslagen
49 KSC Blankenberge KVK Westhoek 10-7
50 KSK Steenbrugge KVC Wingene 6-13
51 KSV Jabbeke RFC Luignois 15-7
52 SV Oostkamp FC Gullegem 5-14
53 Spermalie Middelkerke KE Wervik 10-3
54 VVC Beernem KVC Ardooie 5-11
55 WS Bellegem Racing Waregem 5-9
56 KFC Heist Dosko Sint-Kruis 4-10