koop tickets online

Uitslagen Beker voor Duiveltjes

Beker voor Duiveltjes West-Vlaanderen: 2019-2020


Wedstrijden 1e ronde op woensdag 25 september 2019 om 18u.


Vind hieronder het speelschema voor de eerste ronde van de Beker voor Duiveltjes seizoen 2019-2020 terug!

Wedstrijdnummer Team 1 Team 2 -
1 Ruiselede Hertsberge 5-20
2 Marke Sint Kruis Dosko 8-9
3 Lichtervelde Zwevezele 8-20
4 Rumbeke Boezinge 7-15
5 Eernegem V. Kortrijk 3-10
6 Daring Brugge Warneton 26-4
7 Roeselare Westhoek 8-13 (11-4)
8 Damme Tielt 4-21
9 Ruddervoorde Jabbeke 9-14
10 Gullegem Luigne 9-6
11 R. Waregem Ardooie 13-5
12 Oostkamp Pittem 16-5
13 Spermalie Dottignies 0-5
14 Heist Bellegem 16-8
15 Bissegem Menen 9-11
16 Zonnebeke Loppem 10-8
17 Wingene Veurne 9-14
18 Beernem Zwevegem 4-13
19 Steenbrugge Winkel 10-10 (6-10)
20 Meulebeke Ingooigem 4-9
21 Blankenberge Houthulst 16-5
BYE Nieuwpoort    

 


Uitslagen bijronde van woensdag 16 oktober 2019


Wedstrijdnummer Team 1 Team 2 -
22 KSV Nieuwpoort Spermalie 17-7
23 SK Eernegem Comines 5-0 FF
24 SV Loppem Pittem 17-4
25 Bellegem Meulebeke 9-9 (corners 11-13)
26 Marke Damme 27-3
27 Houthulst Bissegem 17-4
28 Steenbrugge Roeselare 7-20
29 Rumbeke Lichtervelde 7-9
30 Ardooie Beernem 21-7
31 Wingene Luignois 6-9
32 Ruiselede Ruddervoorde 10-14

 


Wedstrijden 2e ronde: 1/16e finales van woensdag 20 november 2019


Wedstrijdnummer Team 1 Team 2 -
33 Meulebeke Dosko St-Kruis 14-11
34 Ruddervoorde Racing Waregem 5-22
35 Boezinge Loppem 7-13
36 Zwevezele Roeselare 7-7 (6-8)
37 Houthulst Nieuwpoort 14-10
38 Ardooie Westhoek 2-14 (0-7)
39 Jabbeke SV Oostkamp 8-7
40 Veurne Wikings Kortrijk 4-9
41 Luignois Blankenberge 3-12
42 Winkel Sport Ingooigem 4-4 (1-6)
43 Menen Gullegem 3-24
44 Dottignies Daring Brugge 34-0
45 Eernegem Heist 5-4
46 Lichtervelde Zonnebeke 7-15
47 Zwevegem Tielt 10-9
48 Hertsberge Marke 8-14

 


Wedstrijden 3e ronde: 1/8e finales van woensdag 19 februari 2020


Wedstrijdnummer Team 1 Team 2 -
49 Racing Waregem Wikings Kortrijk 5-0
50 Ingooigem Zonnebeke 10-6
51 Loppem Jabbeke 6-6 (7-8)
52 Marke Meulebeke 7-13
53 Eernegem Houthulst 5-8
54 Westhoek Gullegem 9-20
55 Roeselare Zwevegem 6-8
56 Dottignies Blankenberge 9-20